Dlažby gres

Ponúkame vám gresové dlažby od tradičných talianskych výrobcov

Black & White

Gresová dlažba, ktorá je vyrobená jedinečnou technológiou. Ide o tri odtiene bielej WHITE, SUPER WHITE, EXTRA WHITE a jeden odtieň čiernej farby BLACK. Každá z nich je iná, obe farby však ovládli všetky sféry kúpeľňového dizajnu. Táto séria sa pýši jedinečnou super bielou, ktorá je jediná na svete vďaka surovinám.

Veľká škála:
rozmerovosti: 30 x 30, 30 x 60, 45 x 45, 60 x 60
povrchov: naturálny, štrukturovaný a leštený
retifikácia: uspokojí i náročného zákazníka s požiadavkami moderného dizajnu.

 


kliknite na obrázok pre zväčšenie do nového okna

Shape

Gresová dlažba so svojimi siedmimi odtieňmi, štyrmi povrchmi (naturálny, leštený, preleštený a štruktúrovaný), pre pestrosť jej povrchov, farieb, štýlov a jednoduchej údržbe uspokojí náročného projektanta pre využitie v rôznych namáhavých prevádzkach. Variabilná rozmerovosť (30 x 30, 15 x 60, 30 x 60, 45 x45, 60 x 60) je ďalšou výhodou tejto série. Ide o keramickú vysokoformátovú dlažbu, ktorá sa uplatní na chate, ale aj v hypermodernom byte či dome. Je výborná po technickej stránke a dosahuje i krásne povrchy. Taktiež retifikovanie tejto série uprednostňuje jej využitie

 

kliknite na obrázok pre zväčšenie do nového okna

Lyra

Táto séria gresovej dlažby so šiestimi farebnými odtieňmi, s použitím rôznych kovových pilín v jadre, posúva túto sériu na použitie do reprezentačných priestorov alebo barov pre jej kovový trblietavý vzhľad. Lýra sa vyrába v dvoch povrchoch, a to je povrch naturálny a leštený, čiže lappato, ktorý znásobuje jej ligotavosť. Táto séria je retifikovaná, čo umožňuje klásť dlaždice s minimálnou škárou a dosahovať tak homogénne vyznenie priestoru.

 

kliknite na obrázok pre zväčšenie do nového okna

Onice

Je séria gresovej dlažby, ktorá je vyrábaná špeciálnou technológiou s použitím penetrácie. Tieto penetrácie vytvárajú jedinečné povrchy kopírujúce prírodný mramor, ktorý je zvýraznený neuveriteľnou hĺbkou kresby s vlastnosťami gresovej dlažby. Táto séria má osem odtieňov a vyrába sa v troch rozmeroch ( 25 x 25, 25 x 50, 50 x 50), má dva povrchy, a to naturálny (prírodný) a lappatovaný (preleštený). Túto dlažbu nie je problém použiť v bankách, ako aj v súkromnom sektore.

 

kliknite na obrázok pre zväčšenie do nového okna

Cementi

Je gresová technická dlažba v cementových šiestich odtieňoch. Jej použitie je vo firmách s extrémnym zaťažením. Pri retifikovaných rozmeroch 60 x 60, 30 x 60, 45 x 45 sa dá použiť v rôznych miestnostiach s rôznymi rozmermi. Pre jednoduchú farebnosť a jednoduchú údržbu je veľmi žiadaným artiklom.

 

kliknite na obrázok pre zväčšenie do nového okna

Format

Táto séria gresovej technickej dlažby má obrovské použitie ako v súkromnom sektore, tak aj v nákupných centrách, kde sú podlahy značne namáhané, či už mechanicky alebo chemicky. Naviac použitím dlažby docielime jednotu a plynulosť priestoru. Je dostupná v šiestich odtieňoch jednoduchých farieb. Jej rôznorodá rozmerovosť (60 x 120, 30 x 120, 60 x 60, 30 x 60, 12 x 60, 45 x 45) a retifikovanosť ma využitie aj pri skladbe rôznych rozmerov a farieb.

 

kliknite na obrázok pre zväčšenie do nového okna

Fibra

Je séria gresovej dlažby vyrábaná špeciálnou práškovou metódou, čo umožňuje vyrobiť jedinečný povrch imitujúci látku. Textilné vzory čoraz častejšie napodobňujú originály. Striedajú lesky i maty a štruktúry sa na dotyk blížia originálu. Jej 10 farebných odtieňov a štyri rozmery uspokojí aj tých najnáročnejších zákazníkov vyžadujúcich jedinečný a moderný dizajn.

 

kliknite na obrázok pre zväčšenie do nového okna

Glow

Je taktiež séria gresovej dlažby, ktorá je vyrábaná práškovou metódou s reliéfovým povrchom v šiestich odtieňoch a v piatich rozmeroch, čo umožňuje túto dlažbu použiť v hoteloch a v reprezentačných priestoroch. Inšpirácie tapetami prekvapujú spojením s minimalistickým dizajnom zariadenia. Jej jedinečný povrch imitujúci povrch starých reliéfových tapiet je pre zákazníka nekonečný zážitok.

 

kliknite na obrázok pre zväčšenie do nového okna

Casa domus

Je séria gresovej dlažby napodobňujúca vzhľad drevenej podlahy, ktorá si získa zákazníka svojou prirodzenosťou a harmóniou farieb. Casa domus sa vyrába v naturálnom povrchu v dvoch rozmeroch, a to: 10,5 x 42 cm, 21 x 42 cm a v šiestich farebných variáciách.

 

kliknite na obrázok pre zväčšenie do nového okna

Vulcano

Je séria gresovej dlažby so siedmimi farebnými odtieňmi s použitím rôznych kovových pilín. Variabilná rozmerovosť (45 x 45 cm, 30 x 60 cm, 60 x 60 cm),  je ďalšou výhodou spolu s retifikáciou  tejto série. Túto sériu je možné využiť ako obklad i dlažbu, ktorá vyrába sa v naturálnom povrchu  a je inšpirovaná prírodnými materiálmi.

 

kliknite na obrázok pre zväčšenie do nového okna